Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 3, 2021

Черговий теракт у столиці Афганістану

Автор:

|

Грудень 25, 2018

|

Рубрика:

Черговий теракт у столиці Афганістану

Як повідомляє у вівторок, 25  грудня, інтернет-видання «Deutsche Welle», 43 людини загинули, десять поранено у Кабулі після вибуху замінованого автомобіля і бою афганських сил безпеки з терористами. Ситуація в Афганістані погіршується.

Начинений вибухівкою автомобіль здетонував поряд з багатоповерховим будинком, де розташовані урядові установи. Потім всередину одного з міністерств увірвалися озброєні вогнепальною зброєю терористи. Вони рухалися коридорами, стріляючи в людей, а також обстрілювали сусідні будівлі з вікон. Після кількагодинного бою троє нападників були вбиті, ситуація знову під контролем афганських сил безпеки. Поліцейським вдалося евакуювати з офісних приміщень 357 осіб.

Тільки цього року в столиці Афганістану сталося 22 великих теракти, загальне число загиблих перевищило пів тисячі. Відповідальність за більшу частину цих нападів взяло на себе чинне в Афганістані крило угруповання «Ісламська держава» (ІГ), до терактів також причетний радикальний рух «Талібан», що контролює зараз майже половину території країни.

Світлина АР: афганські сили безпеки на місці теракту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply