Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Черговий скандал у лавах антикорупціонерів

Автор:

|

Червень 09, 2017

|

Рубрика:

Черговий скандал у лавах антикорупціонерів

Член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Рябошапка 9 червня оголосив через мережу Facebook про свою відставку: «Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства».

Цікаво, як можна прагнути успішної раці й одночасно усуватися від неї? Найімовірніше, це або жест відчаю, або спроба таким чином змінити щось у цій установі. «НАЗК – потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні. Однак, цей інструмент не використовується за призначенням», – пише пан Рябошапка. А ще скаржиться, що тривалий час твердить про проблеми Агентства, однак безрезультатно.

Національне агентство з питань запобігання корупції покликане формувати та реалізовувати державну антикорупційну політику. Воно має превентивну функцію, зокрема щодо перевірки декларацій державних службовців і стилю їх життя, розкриття будь-якої інформації з приводу фактів корупції чи зловживання посадою, а його створення було однією з вимог Європейського Союзу у справі запровадження безвізового режиму з Україною.

Раніше повідомлялося, що у НАЗК виник конфлікт між главою агентства Наталією Корчак і його членом Русланом Рябошапкою. Останній звинуватив очільницю у порушенні регламенту Агентства. Згодом прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав членів НАЗК подати у відставку через критичну ситуацію із електронними деклараціями і мав претензії до Наталії Корчак. Однак та свою провину заперечувала.

Світлина: Руслан Рябошапка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply