Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Чергове свідчення агресивності Кремля

Автор:

|

Серпень 28, 2018

|

Рубрика:

Чергове свідчення агресивності Кремля

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу у вівторок, 28 серпня, анонсував перед журналістами проведення з 11 по 15 вересня найбільших за 37 років військових навчань. До маневрів, які названо «Схід-18», буде залучено 36 тисяч одиниць військової техніки та близько 300 тисяч військовослужбовців.

У вишколі братимуть участь війська Східного і Центрального військових округів, Повітряно-десантні війська, а також сили Тихоокеанського і Північного флотів. Він, за словами Сергія Шойгу, в чомусь повторюватиме навчання «Захід-81», але в чомусь буде ще масштабнішим.

Маневри «Захід-81», з якими порівняно нинішні, відбувалися з 4 по 12 вересня 1981 на території Білоруського, Київського і Прибалтійського військових округів, а також в акваторії Балтійського моря і в Польщі. Вони увійшли в світову історію як найбільші радянські маневри холодної війни. За своїм масштабом вони відповідали великому наступу часів Другої світової війни. Відпрацьовувалася потужна атакувальна операція у Східній Європі проти військ НАТО, наприкінці якої був висаджений великий авіаційний десант, включаючи панцерну техніку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply