Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Чергова політична криза у Вірменії

Автор:

|

Жовтень 03, 2018

|

Рубрика:

Чергова політична криза у Вірменії

На сайті глави держави у середу, 3 жовтня, оприлюднено повідомлення про відставку шести міністрів, а також губернаторів від партії «Процвітаюча Вірменія» і Вірменської революційної федерації «Дашнакцутюн». Раніше, на мітингу у Єревані Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян оголосив, що також покине посаду – відразу після того, як наберуть чинності укази про звільнення міністрів і губернаторів.

Правда, за словами очільника уряду, він наразі продовжить виконувати свої обов’язки, оскільки «так передбачено конституцією». Національні збори (парламент Вірменії) матимуть 14 днів, щоб обрати його наступника, а якщо це зробити не вдасться, то будуть проведені позачергові парламентські вибори. «Але ми з народом зможемо не дозволити парламенту обрати нового прем’єра», – заявив Нікол Пашинян. Він уже не вперше ратує за розпуск парламенту і дострокові вибори і закликав своїх прихильників вийти на акції протесту в центрі Єревану.

Нікол Пашинян очолив уряд Вірменії 8 травня. Він зайняв цю посаду після масових протестів, які тривали по всій країні з середини квітня. Демонстранти домоглися усунення з керівної посади Сержа Саргсяна, який очолював країну понад десять років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply