Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Чергова атака нафтові танкери біля берегів Ірану

Автор:

|

Червень 13, 2019

|

Рубрика:

Чергова атака нафтові танкери біля берегів Ірану

У затоці Омана біля берегів Ірану стався напад на два нафтові танкери, повідомляє телеканал Al-Alam з посиланням на джерела. Телеканал зазначає, що вони перевозили сиру нафту з Перської затоки. Джерела Reuters стверджують, що екіпажі обох танкерів були евакуйовані, потерпілих немає. Співрозмовник Irna уточнив, що з обох танкерів врятували 44 моряків. Як розповіло Reuters в одній судноплавній компанії підозрюють, що танкер був підбитий торпедою. У другій компанії повідомили про пожежу на їх танкері в затоці Омана.

П’ятий флот ВМС США зазначив, що надає допомогу танкерам після «зареєстрованих атак». Центр із забезпечення безпеки торгового судноплавства, що входить до складу британського Королівського флоту, заявив, що проводить розслідування, не уточнивши деталей інциденту. На тлі повідомлень про подію ціни на нафту виросли на 4%.

Reuters зазначає, що в травні в територіальних водах Оману та Об’єднаних Арабських Еміратів були підбиті чотири саудівських танкери. Розслідування показало, що для цього використовувалися міни. Представники США і Саудівської Аравії звинуватили Іран в атаці, Тегеран звинувачення відкинув.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply