Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Через збитий «Боїнг» судяться з Україною

Автор:

|

Серпень 06, 2016

|

Рубрика:

Через збитий «Боїнг» судяться з Україною

40717010

Як стало відомо 6 серпня, у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) розпочато розгляд скарги проти України у справі про катастрофу Boeing 777 над Донбасом. Позов подали родичі загиблих пасажирів. Це четверо громадян Німеччини. Стисло зміст заяви можна викласти так – літак перебував під контролем української служби повітряного транспорту і влада України знала про небезпеку польотів над зоною військового конфлікту, однак не припиняла їх, щоб не втратити вигоду від здійснення над своєю територією більш 700 рейсів щодня. Заявники вимагають від України компенсацію в 1 млн євро.

З приводу цього судового розгляду виникає низка риторичних запитань. Адже засоби масової інформації повідомляли раніше про наявність таких позовів від родичів загиблих у цій катастрофі до Росії та особисто Володимира Путіна, а також заяв постраждалих від російської агресії мешканців Донбасу. Однак ці справи ЄСПЛ ще не розглядає.

Нагадаємо, що малазійський Boeing 777 зазнав катастрофи 17 липня 2014 в небі над Донбасом, загинули всі 298 осіб, що перебували на борту. Країни Заходу і Україна вважають, що літак збили проросійські сепаратисти. Є навіть докази, що зроблено це установкою «БУК», доставленою з Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply