Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Чекаємо успішних виступів у фіналах!

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Чекаємо успішних виступів у фіналах!

Зустріч призера Олімпійських ігор-2016 Сергія Куліша-25647

Коли у Києві вже було 18 серпня, надійшли дві добрі новини про українських спортсменів. В олімпійському Ріо боротьбу за нагороди розпочали легкоатлети-багатоборці. Після п’яти видів спорту (біг на 100 та 400 метрів, стрибки у довжину та висоту, штовхання ядра) наш Олексій Касьянов має сьомий результат. Поліпшити його він має всі шанси у наступних видах – метанні диску та спису, стрибках з жердиною, бігу на 110 метрів з бар’єрами та на 1500 метрів. Віримо, що принесе Україні медаль і легкоатлет Дмитро Косинський. Метнувши у кваліфікаційних змаганнях спис на 83 м і 23 см, він пройшов до фіналу з третім результатом.

А напередодні повернувся на Батьківщину наш перший призер на нинішній Олімпіаді Сергій Куліш. Нагадаємо, що він зайняв друге місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів. У міжнародному аеропорту «Бориспіль» віце-чемпіонові Ігор-2016 влаштували урочисту зустріч.

Ще кілька втішних повідомлень про олімпійців України. Пробився до фінального заїзду каноїст Юрій Чебан. Успішно пройшов кваліфікацію метальник молота Євген Виноградов. Українці продовжують боротися за медалі.

На світлині: Сергія Куліша зустрічають у Бориспільському аеропорту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply