Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Час і місце історичного саміту нарешті відомі

Автор:

|

Травень 10, 2018

|

Рубрика:

Час і місце історичного саміту нарешті відомі

Президент США Дональд Трамп у четвер, 10 травня, написав на своїй сторінці у мережі Twitter: «Моя зустріч з Кім Чен Ином, яку багато хто чекає, відбудеться у Сінгапурі 12 червня. Ми обидва спробуємо зробити цей момент особливим для Миру в усьому Світі!»

Кількома годинами раніше нинішній господар Білого дому разом з віце-президентом США Майком Пенсом прийняв трьох громадян США, які знаходилися в ув’язненні у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР). Їх звільнення розглядалося як попередня умова проведення саміту. Усі троє вилетіли з Пхеньяна разом із держсекретарем США Майком Помпео, який відвідав Північну Корею для підготовки зустрічі лідерів двох держав.  Дональд Трамп і Кім Чен Ин домовилися про зустріч на початку березня. Досі жоден з чинних президентів США не зустрічався особисто ні з ким із лідерів Північної Кореї.

Питання про місце цієї зустрічі викликало чимало припущень. Називали, наприклад, Демілітаризовану зону на Корейському півострові, Швейцарію, Швецію, Монголію чи російський Далекий Схід.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply