Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Був бій біля села Тарамчук

Автор:

|

Січень 11, 2017

|

Рубрика:

Був бій біля села Тарамчук

0108___01-2

Його давно не згадували у повідомленнях з фронту гібридної війни. Село розташоване у Мар’їнському районі Донецької області. Порівняно невелике – до двох сотень мешканців. Дві третини з них вважають рідною мовою українську. І ось зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 11 січня, розповідає про бойове зіткнення, що сталося поблизу Тарамчука. Українські захисники перервали атаку загарбників і змусили їх відійти. На цьому ж Маріупольському напрямку контрольовані російською владою бандформування обстріляли ще сім населених пунктів. У тому числі й із застосуванням мінометів та бойових машин піхоти (БМП). По Новотроїцькому вів вогонь ворожий снайпер.

На Луганському напрямку окупанти у своїх провокаціях вдалися до протитанкових ракетних комплексів. На Донецькому, де обстріляно шість населених пунктів, терористи використовували міномети та БМП. Загалом минулої доби відбулося 49 обстрілів.

Є й сумні звістки. На двох збільшилося число поранених у лавах Збройних Сил України, один боєць травмований, а ще один віддав життя за Вітчизну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply