Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Бурштиновій мафії завдано потужного удару

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Бурштиновій мафії завдано потужного удару

У середу, 13 лютого, Служба безпеки України (СБУ) повідомила про припинення діяльність підпільного промислового комплексу з обробки незаконно видобутого бурштину. За інформацією спецслужби на нелегальному виробництві одночасно могло працювати понад півсотні робітників.

Як встановлено, цей комплекс організував у одному із населених пунктів Одеської області уродженець країни Східної Азії, а нині – громадянин України. Він облаштував складські приміщення, цех із спецобладнанням для огранки бурштину-сирцю і навіть побудував міні-гуртожиток для працівників. Як робочу силу використовував вихідців із Середньої Азії, які проживають на території України. Готовий товар ділок переправляв контрабандою через свої зв’язки до однієї з країн Азії.

У складських приміщеннях було майже шість тонн бурштину-сирцю, розфасованого на фракції та понад півтонни обробленого каменю. У межах розпочатого кримінального провадження під час обшуків також виявлено майже п’ятнадцять кілограмів вже готових ювелірних виробів із бурштину, «чорну бухгалтерію» та велику суму готівки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply