Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Бунт у Лук’янівському СІЗО Києва

Автор:

|

Серпень 09, 2018

|

Рубрика:

Бунт у Лук’янівському СІЗО Києва

Його влаштували у четвер, 9 серпня колишні бійці сумнозвісної і вже розформованої спецроти «Торнадо». Вранці їх повинні були етапувати з Лук’янівського слідчого ізолятора (СІЗО) у різні заклади тимчасового утримання. Однак екс-торнадівці вчинили опір й забарикадувалися у камерах. Довелося викликати спецпризначенців. Пізніше до місця подій прибули бійці Національної гвардії України.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на речника заступника міністра юстиції Юрія Маслака, у бунтарів були саморобні вибухові пакети, зроблені з прального порошку та сірників, холодна зброя та пальне. Врешті, вивезти агресивних утримуваних вдалося, хоча їх прихильники на вулиці намагалися цьому перешкодити.

Нагадаємо, рота спеціального призначення «Торнадо» входила до структури Міністерства внутрішніх справ. У червні 2015 року були затримані кілька її бійців, з командиром Русланом Онищенком включно. Їм інкремінували незаконне позбавлення волі і викрадення місцевих жителів, тортури, вбивства і низку інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти «Торнадо». Навесні 2017 року Оболонський районний суд Києва засудив до різних термінів позбавлення волі 12 її колишніх бійців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply