Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Бундесвер готується до великих маневрів НАТО

Автор:

|

Серпень 17, 2018

|

Рубрика:

Бундесвер готується до великих маневрів НАТО

Агенція DPA повідомляє у п’ятницю, 17 серпня, що у Німеччині прийнято рішення скерувати 8 тисяч солдатів і 100 танків на черговий вишкіл, який організовує Північноатлантичний альянс.

Військові навчання НАТО з назвою «Trident Juncture» стануть, вочевидь, найбільшими після закінчення холодної війни. Відзначено, що вони відбудуться з 25 жовтня по 7 листопада, у Норвегії – країні, що межує з Росією.

Загалом у цих маневрах візьмуть участь понад 40 тисяч військовослужбовців з 30 держав-членів НАТО, а також союзників альянсу. Німеччина відряджає на навчання найбільшу кількість своїх військових.  У 2015 році у «Trident Juncture» взяли участь 3 тисячі солдатів бундесверу.

З початку російської агресії в Україні Північноатлантичний альянс істотно розширив масштаби військових навчань. Метою наступних маневрів є перевірка реакції на нові види загроз. На «Trident Juncture» війська НАТО повинні продемонструвати здатність «впоратися з будь-якими викликами – від стандартних бойових дій до більш витончених технік гібридної війни і пропаганди».

Ці навчання можна вважати відповіддю Москві на безпрецедентні за масштабами минулорічні російсько-білоруські військові маневри «Захід-2017», що відбулися поблизу кордонів НАТО. Росія тоді заявляла, що чисельність залученого контингенту становила 12 700 військовослужбовців. Однак за західними оцінками, в маневрах брали участь від 60 до 80 тисяч військових.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply