Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Будинок на Хрещатику могли підпалити

Автор:

|

Червень 21, 2017

|

Рубрика:

Будинок на Хрещатику могли підпалити

Принаймні у середу, 21 червня, стало відомо, що київська поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне знищення або пошкодження майна. Будинок, де вчора гасили пожежуа, у 1874 році став до ладу як готель «Кане». Свого часу тут жили гетьман Української Держави Павло Скоропадський та відомий український актор і режисер Панас Саксаганський.

У новітні часи на першому поверсі тут діяв  Центральний гастроном Києва. Його закрили в ще 2004 році. Оголосили, що на реконструкцію, проте будівля досі порожня. Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) встановлює причини пожежі, але досі їх не назвала. Відомо лише, що вогонь охопив 1000 квадратних метрів споруди: згоріли будівельні матеріали, перегородки між 2-м і 3-м поверхами та дах. Надзвичайники вважають, що є загроза часткового руйнування. Під час пожежі ніхто не постраж
дав. Основна небезпека полягала у тому, що вогонь міг розповсюдитися на розташовані поруч адміністративні будинки. Зокрема, і на приміщення часто згадуваного у ЗМІ Печерського районного суду Києва. Вогнеборці під час гасіння винесли з будівлі два кисневих балони, запобігши можливому вибуху.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply