Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Будуть українські «Джавеліни»!

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Будуть українські «Джавеліни»!

Цей американський переносний протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) призначений для ураження бронетехніки, захищених об’єктів на землі, а також об’єктів у повітрі, що переміщуються з відносно невисокою швидкістю та висотою (наприклад – гелікоптери чи безпілотники). Отож маємо про цю грізну зброю добру звістку. Втім, добру для українців, а для окупантів вона вкрай погана. Адже НАТО допоможе Україні виготовляти протитанкові «Джавеліни».

«Європейська правда» оприлюднила 25 травня статтю «НАТО за доби змін: на що розраховує та що має робити Україна». Її автор – виконувач обов’язків глави місії України при НАТО Єгор Божок. Зокрема, у тексті сказано й таке: «В Україні часто лунає думка, що, мовляв, «справжня допомога – це надані нам «Джавеліни». Та я щиро переконаний: краще навчити нас ловити рибу і дати вудку, аніж постійно давати нам рибу. Тому ми з НАТО не говоримо про отримання «Джавелінів», а спільно робимо все можливе для того, щоби виробляти «Джавеліни» в Україні. Українська оборонна промисловість здатна робити геніальні речі».

До слова, Альянс вже допомагає Україні в переході на його стандарти. У тому числі в організації «Укроборонпромом» академії та у підтримці при створені морського патрульного літака. Є й інші приклади такої співпраці. Однак є й військова таємниця. Тому хай ворог тремтить!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply