Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Будуть офіційні чемпіони з бойового гопака!

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Будуть офіційні чемпіони з бойового гопака!

Одразу, як тільки його визнають в Україні офіційним видом спорту. А перший вагомий крок до цього вже зроблено. І народні депутати вже розглядають законопроект, де задекларовано визнання та підтримку національних видів спорту.

12 квітня міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook поділився радісною новиною: «229 – за! Розвитку національних видів спорту – бути! Верховна Рада прийняла за основу розроблений Мінмолодьспорту законопроект про визнання та підтримку традиційних українських видів спорту: бойового гопака, хортингу, спасу та інших».

На думку міністра, парламент зробив важливий крок, який допоможе відновити та зміцнити українські традиції.

Додамо, бойовий гопак – українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях.

Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Його позиціонують не тільки як бойове мистецтво, а й як систему комплексної фізичної підготовки та самовдосконалення. Засновники цього виду спорту пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де колись розташовувалася Запорізька Січ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply