Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Буде реєстр, як у козацькі часи

Автор:

|

Квітень 14, 2017

|

Рубрика:

Буде реєстр, як у козацькі часи

Тільки з однією суттєвою відмінністю – не написаним на папері, а переведеним в електронний формат. Як стало відомо 14 квітня, Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про єдиний державний реєстр військовозобов’язаних» і вже повернув його зі своїм підписом до Верховної Ради. Таким чином персональні та службові дані військовозобов’язаних розмістять у електронному реєстрі.

Секретар парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Іван Вінник пояснив, що в електронному реєстрі фактично продублюють дані, які є на фізичних носіях у військкоматах України. Він додав, що «ці дані були просто фізично відсутні в 2014 році, коли почалася російська агресія, можливо, вони були кимось свідомо знищені, щоб ми не могли належним чином сформувати армію».

Електронний реєстр дозволить максимально ефективно контролювати призов, мобілізацію, інформаційне забезпечення армії та багато іншого. До нього будуть вносити дані без згоди військовозобов’язаного – так дозволяє новий закон. Але хвилюватися з цього приводу не варто – держава гарантуватиме захист бази даних Реєстру від несанкціонованого доступу та незаконного використання. Розпорядником реєстру буде Генеральний штаб Збройних Сил України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply