Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Британський парламент проти оновленої угоди з ЄС про Brexit

Автор:

|

Березень 12, 2019

|

Рубрика:

Британський парламент проти оновленої угоди з ЄС про Brexit

Британський парламент проголосував проти оновленої угоди з Європейським Союзом (ЄС) про умови Brexit, повідомляє газета The Guardian. «За» новий план проголосували 242 парламентарія, «проти» – 391. Розрив склав 149 голосів (під час січневого голосування – 230).

Як пише «Бі-бі-сі», прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявила, що «глибоко шкодує» про рішення депутатів. Вона заявила, що на завтрашньому засіданні парламенту доведеться проголосувати за або проти виходу з ЄС без угоди. Якщо парламентарії проголосують проти цього сценарію, то вони повинні будуть проголосувати за відстрочку Brexit. Раніше Мей і глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер погодили зміни в угоді, що стосуються так званого «ірландського бекстопа». Він передбачає, що Північна Ірландія може залишитися частиною митного союзу ЄС до кінця перехідного періоду. За словами Мей, страхувальний варіант не може бути введений на постійній основі.

У січні британський парламент відмовився підтримати проект договору про умови Brexit, зажадавши внести зміни з ірландського питання. Як підкреслював Юнкер, якщо британський парламент проголосує проти нової угоди, то «третього шансу вже не буде».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply