Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Британський парламент голосує за Brexit

Автор:

|

Вересень 11, 2017

|

Рубрика:

Британський парламент голосує за Brexit

На понеділок, 11 вересня, назначено перше голосування щодо законопроекту, який завершить членство Великої Британії у Євросоюзі (ЄС). Фактично це стане наступним кроком у процесі виходу країни  із спільноти, що отримав неофіційну назву Brexit й був підтриманий більшістю британців на референдумі. Першим вважають здійснене у березні прем’єр-міністром Терезою Мей офіційне повідомлення керівництва ЄС.

Винесений сьогодні на голосування документ пишно іменують Великим законом про відмову. Адже ним буде скасовано Закон Європейських Співтовариств 1972 року, за яким Сполучене королівство увійшло в тодішнє Європейське економічне співтовариство. Водночас буде ухвалено заміну усіх чинних законів ЄС на внутрішні британські.

Депутати від опозиційної партії лейбористів вже заявили, що не дадуть голосів за цей законопроект, бо він надає урядові надто широкі повноваження у внесенні змін до законів без повної парламентської перевірки.

В минулому вже було немало прикладів, які переконують, наскільки складно стати членом ЄС. Тепер бачимо, що вийти звідти не легше.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply