Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Британія стоїть пліч-о-пліч з Україною

Автор:

|

Липень 06, 2017

|

Рубрика:

Британія стоїть пліч-о-пліч з Україною

6 липня у Лондоні, в історичному палаці Ланкастер-хаус, відбулася міжурядова Конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform). Вона зібрала десятки міністрів і заступників міністрів закордонних справ країн-партнерів України в цілому світі, представників інституцій-донорів і партнерів України з низки провідних міжнародних організацій. А ще стала центральним пунктом програми візиту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Великої Британії. Він презентував план українських реформ на наступні три роки.

На спільній з очільником українського уряду прес-конференції британський міністр закордонних справ Борис Джонсон висловив оптимізм щодо майбутнього України і наголосив, що Британія стоїть пліч-о-пліч з Україною на шляху реформ. Він також відзначив, що впродовж трьох недавніх років Україна здійснила більше реформ, ніж за попередні 23.

7 липня у Лондоні відбудеться Міжнародна інвестиційна конференція, яка має на меті привабити більше прямих іноземних інвестицій у перспективні сектори української економіки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply