Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Британія хоче покінчити з мережею агентів ГРУ

Автор:

|

Листопад 01, 2018

|

Рубрика:

Британія хоче покінчити з мережею агентів ГРУ

Канал «Policy Exchange» у четвер, 1 листопада, оприлюднив відеозапис виступу міністра закордонних справ Сполученого Королівства Джеремі Ганта у дослідницькому інституті «Policy Exchange». Зокрема, очільник британського зовнішньополітичного відомства заявив, що Росія заплатить високу ціну за свої дії, якщо її поведінка не зміниться.

Як зазначив Джеремі Гант, раніше він вважав, що Росія хоче бути частиною світової правової системи. Але його думка змінилася після російського вторгнення у Грузію у 2008-му році і анексії Криму в 2014-му, а також після кібератак на іноземні уряди і отруєння із застосуванням нервово-паралітичного речовини колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Промовець також повідомив, що офіційний Лондон найближчим часом «покінчить з мережею агентів ГРУ (російське Головне розвідувальне управляння – ред.)» на своїй території. Саме російську розвідку британська влада підозрює у причетності до кібератак і отруєння родини Скрипалів. У Москві всі звинувачення з цього приводу категорично відкидають, а заяву Джеремі Ганта назвали «тактикою погроз».

Світлина AFP: Джеремі Гант.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply