Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Бригаду швидкого реагування Нацгвардії буде створено до кінця весни

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Бригаду швидкого реагування Нацгвардії буде створено до кінця весни
photo by Mykhailo Palinchak/POOL

Юрій Аллеров

Керівництво Національної гвардії вже досить давно виношує ідею створення підрозділу швидкого реагування. Згідно слів командувача відповідним відомством Юрія Аллерова, така бригада повинна бути повністю готова до виконання реальних бойових завдань вже в кінці травня поточного року. До її складу увійдуть виключно професіонали військової справи з бойовим досвідом.

У складі бригади буде функціонувати відразу кілька окремих груп – підрозділи піхотного напрямку, забезпечення, вогневої підтримки. Окрему увагу слід приділити підрозділу, який відповідатиме за проведення розвідки з допомогою різноманітних літальних апаратів. Тільки такий комплексний підхід зможе значно підвищити рівень боєздатності України.

Після створення бригади швидкого реагування, роботи по її удосконаленню припинятися не будуть. Юрій Аллеров вважає, що до кінця 2016 року бригада повинна складатися з 2,5 тисяч кваліфікованих військовослужбовців. При необхідності чисельність особового складу може збільшуватися.

Національна гвардія створює воєнізовану бригаду для відповіді на ті загрози, з якими на сьогоднішній день продовжує стикатися Україна і її народ. З психологічної точки зору, цивільне населення має знати, що ніяка ворожа атака не застане регулярну армію зненацька. У планах командування Нацгвардії є участь цієї бригади у визволенні населених пунктів та інфраструктурних об’єктів на Донбасі. У перспективі ті ж самі дії можуть проводитися і в рамках деокупації Криму.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply