Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Brexit спонукає шукати партнерів на Сході

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Brexit спонукає шукати партнерів на Сході

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей і Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін під час зустрічі у Пекіні домовилися про розширення співпраці. Про це з посиланням на агенцію Reuters повідомляє у четвер, 1 лютого, сайт «Радіо Свобода». Таким став перший крок в реалізації майбутньої торговельної угоди, яку Сполучене Королівство може укласти самостійно після виходу з Євросоюзу,

Тереза Мей назвала дуже успішною зустріч, яка стосувалася торгових відносин. Четвер став третім днем офіційного візиту до Китаю очільниці британського уряду. У поїздці її супроводжують близько 50 представників торгово-економічного співтовариства Великої Британії і керівників підприємств. Китайські та британські компанії уклали угод (переважно у галузях авіації, енергетики та сільського господарства) на загальну суму понад $ 10 мільярдів.

Виступаючи нещодавно на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, Тереза Мей заявила, що після виходу з Євросоюзу Лондон укладе нові торговельні угоди з Австралією, Новою Зеландією та Індією.

Світлина Reuters: Тереза ​​Мей і Сі Цзіньпін перед початком премовин в Пекіні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply