Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

«Brexit» може бути відкладений

Автор:

|

Лютий 26, 2019

|

Рубрика:

«Brexit» може бути відкладений

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей у вівторок, 26 лютого, виступила у палаті громад парламенту й запропонувала законодавцям кілька сценаріїв для прийняття рішень щодо виходу країни з Європейського Союзу (ЄС). За словами очільниці уряду, до 12 березня належить провести повторне голосування за договором з Брюсселем. Якщо депутати знову провалять його, то 13 березня зможуть винести рішення про те, чи хочуть вони виходу Лондона зі складу ЄС без угоди чи ні.

Якщо парламентарії висловляться проти «жорсткого» варіанту, то 14 березня вони зможуть проголосувати питання про «коротке, тимчасове» відтермінування дії статті 50 Лісабонського договору. Вона регулює порядок виходу з європейської спільноти і передбачає, що країна-член ЄС може покинути його «відповідно до вимог своєї конституції».

Раніше британська газета «The Guardian» з посиланням на європейських дипломатів повідомила, що в Брюсселі, ймовірно, розглядають можливість відкласти вихід Великої Британії з Євросоюзу на два роки. Наразі передбачається, що «Брекзіт» відбудеться 29 березня цього року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply