Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Брати опинилися по різні боки барикади

Автор:

|

Листопад 20, 2018

|

Рубрика:

Брати опинилися по різні боки барикади

Як повідомляє у вівторок, 20 листопада, агенція «Укрінформ», Міністерство закордонних справ України дало офіційний коментар щодо родинних зв’язків українського дипломата і російського високопоставленого поліцейського з однаковим прізвищем – Прокопчук.

Потреба у такому роз’ясненні виникла у зв’язку із скандалом довкола близьких у часі дострокових виборів президента Інтерполу. Найбільш реальним претендентом на цю посаду, що несподівано стала вакантною, називають генерал-майора російської поліції Олександра Васильовича Прокопчука. Це спричинило бурю заперечень в усьому світі. Аж до закликів про призупинення членства конкретних країн у Міжнародній організації кримінальної поліції.

Тим часом в українських ЗМІ з’явилася інформація, що російський генерал, який претендує на крісло очільника Інтерполу, має молодшого рідного брата Ігоря – постійного представника України при Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ).

У нашому зовнішньополітичному відомстві підтвердили цей факт, але справедливо наголосили, що війна розкидала по обидві сторони лінії фронту друзів, близьких, родичів. Для багатьох з них це стало особистою трагедією, але «кожен сам робить свій вибір і за нього відповідає». Зокрема, у коментарі МЗМ сказано: «За весь час після початку російської збройної агресії проти України не мали місця жодні дії, які могли б скомпрометувати постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука. Так само, як і завдати шкоди національним інтересам України. Його щоденна самовіддана робота в ОБСЄ говорить сама за себе та заслужила на високу оцінку з боку наших друзів і партнерів».

Світлина: Ігор Прокопчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply