Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Борис Ложкін: політичне майбутнє Арсенія Яценюка наразі не відоме

Автор:

|

Березень 25, 2016

|

Рубрика:

Борис Ложкін: політичне майбутнє Арсенія Яценюка наразі не відоме

 

 

main

Борис Ложкін, голова Адміністрації президента України, коментуючи інформацію щодо того, що Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України добровільно згоден з тим, що йому слід покинути цей пост, заявив, що ніяких обговорень щодо майбутнього Яценюка ще не проводилося. Також, за його словами, в даний час Яценюка цікавить програма майбутнього уряду України, а також коаліційні угоди, склад Кабінету міністрів і хто буде прем’єром.

Вчора обговорити кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра України погодилися Народний фронт, Батьківщина і Радикальна партія.

Політична партія «Самопоміч» виступила те, щоб на посаду прем’єр-міністра України була висунута Наталя Яресько. Однак, у партії також заявили, що готові підтримати іншого кандидата, але лише в тому випадку, якщо буде виконано ряд умов. Також, представники цієї політичної сили відзначили, що продовжують залишатися в опозиції, але готові надати допомогу коаліції при формуванні уряду при виконанні деяких умов. Наприклад, за словами представників партії, генеральний прокурор України має бути неполітичним, а склад Центральної виборчої комісії повинен бути повністю переформований. Прийняття закону про вибори повинно проходити на пропорційній основі з відкритими списками.

Натомість представники «Опозиційного блоку» голосувати за новий склад уряду не збираються. Про це заявив народний депутат Юрій Мірошниченко.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply