Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Борис Джонсон відмовився від зустрічі з Дональдом Трампом

Автор:

|

Червень 04, 2019

|

Рубрика:

Борис Джонсон відмовився від зустрічі з Дональдом Трампом

Колишній міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон, який вважається фаворитом на виборах нового глави консерваторів, відхилив пропозицію американського президента провести переговори під час його візиту в королівство.

«Президент США Дональд Трамп провів у вівторок 20-хвилинний телефонний дзвінок з Джонсоном, але він відмовився від особистої зустрічі через попередню домовленість», – повідомляє 4 червня агентство Reuters з посиланням на оглядача телеканалу ITV Роберта Пестона. Сам Борис Джонсон зізнався, що в час, запропонований американською стороною, він проводить зстріч з іншими кандидатами на посаду глави Консервативної партії. При цьому він запевнив, що спілкування по телефону з Трампом пройшло в дружній атмосфері. Раніше американський президент висловив схвалення діяльності Джонсона, заявивши, що той буде «дуже добре працювати» в якості наступного прем’єр-міністра.

Офіційний візит Дональда і Меланії Трамп в Великобританію триватиме з 3 по 6 червня. Він приурочений до пам’ятних заходів на честь висадки союзних військ у Нормандії. Трампа в Лондоні зустрічали масштабними акціями протесту.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply