Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 4, 2021

Бойовики застосовують метод «випаленої землі»

Автор:

|

Серпень 22, 2017

|

Рубрика:

Бойовики застосовують метод «випаленої землі»

Цю зміну тактики проросійських бандформувань на Донбасі дослідив військовий журналіст Тарас Грень і описав її 22 серпня на своїй сторінці у мережі Facebook. Отож, окупанти різко змінили свою тактику. Окрім звичних провокативних обстрілів, а часом і замість них, вони тепер зумисне підпалюють поля та житлові споруди.

Як відомо лінія фронту довго не змінювалася. На нейтральній смузі, у так званій «сірій» зоні зараз багато сухих чагарнирків і трави. Тарас Грень звернув увагу, що користуючись східним вітром, який постійно дме у бік наших позицій, бойовики трасуючими кулями або освітлювальними мінами намагаються запалити поля перед українськими взводними опорними пунктами. Мета у ворога тут комбінована – знищити передові пункти оборони, мінні поля, виявити нові вогневі точки та позиції. Також під час пожежі намагаються ідентифікувати командирів усіх ланок.

Нищать терористи і мирні оселі. «Станом на ранок 22 серпня лише в селищі Жованка після умисного підпалу згоріло 19 будинків в яких свого часу мешкали мирні українці. Тривають пожежі в населеному пункті Піски, в якому після обстрілів з використанням артилерійського озброєння калібрами 150, 122, 120 міліметрів, танків та БМП-1 вже згоріло близько півсотні будинків», – пише Тарас Грень.

Світлина з мережі Facebook.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply