Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Бойовики використовують зенітну зброю

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

Бойовики використовують зенітну зброю

У середу, 3 травня, зведення прес-центру штабу АТО розповідає про новини з лінії фронту на Донбасі. Ситуація у зоні бойових дій знову ускладнилася. Минулої доби російські окупаційні війська та кремлівські найманці 63 рази відкривали вогонь по опорних пунктах українських підрозділів. На різних ділянках усіх трьох напрямків раз-по-раз озивалися ворожі міномети калібру 120 і 82 міліметри. Знову використовували загарбники озброєння бойових машин піхоти (БМП).  А по українських позиціях поблизу Гнутового терористи гатили із зенітних установок ЗУ-23-2.

Цей вид зброї останнім часом згадується у зведеннях усе частіше. Тому розповімо про нього більш детально. Установка складається з двох спарених автоматів калібру 23 міліметри. У СРСР була прийнята на озброєння ще у 1960 році. Однак, як знаряддя убивства аж ніяк не застаріла. А якщо врахувати, що розраховане на ураження повітряних цілей зенітне озброєння, як правило, відзначаться високою якістю, то ЗУ-23-2 становить собою значну небезпеку. Бо якщо дальність стрільби у висоту становить 1,5 кілометра, то на землі кулі летять на віддаль до 2,5 кілометрів. Не важко пояснити й те, чому ці установки з’явилися на Донбасі. Вони дуже прості в обслузі, можна швидко навчити стріляти навіть людину без військової підготовки. Скажімо, звичайнісінького бандита.

На сайті LiveJournal вдалося розшукати замітку, де ЗУ-23-2 називають «одним з найбільш поширених зенітних засобів» збройних формувань так званої «ДНР», яке «в основному застосовується проти наземних цілей». Текст проілюстровано світлинами, автором яких названа Олена Соколова. Отож маємо нагоду побачити фото, відзняте по той бік лінії фронту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply