Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Бойовики розмістили “Гіацинти” впритул до лінії розмежування – штаб АТО

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Бойовики розмістили “Гіацинти” впритул до лінії розмежування – штаб АТО

main

Між населеними пунктами Макіївка та Ясинувата, що розташовані на донецькому напрямку, українські розвідники зафіксували чотири 152-мм гармати “Гіацинт”. Про це 31 березня повідомив прес-центр штабу АТО.

“За інформацією, отриманою від розвідки сил АТО, важке озброєння зараз знаходиться на бойових позиціях на відстані близько 8 км від лінії розмежування, що є цинічним порушенням існуючих міжнародних домовленостей. Ворог використовує важку зброю для обстрілу позицій сил АТО”, – йдеться у повідомленні штабу.

Використання бойовиками важкого озброєння підтверджується значною кількістю відповідних гільз і слідами зміни бойових позицій.

“Такі дії бойовиків розцінюються Збройними Силами України, як категоричне небажання досягти примирення та порушення кількох пунктів мінських домовленостей”, – наголосили у штабі.

Варто нагадати, що українська розвідка раніше повідомляла, що бойовики в Донбасі готують примусову “мобілізацію” у квітні, зокрема, хочуть поповнити свої лави за рахунок місцевих чоловіків віком до 45 років. Також, за даними управління, Росія готується відновити активні бойові дії в Донбасі, зокрема, на травневі свята планується масштабний наступ.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply