Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Бойовики посилюють свої позиції під Донецьком і підводять артилерію

Автор:

|

Березень 29, 2016

|

Рубрика:

Бойовики посилюють свої позиції під Донецьком і підводять артилерію

i

Як повідомляє народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, бойовики російсько-терористичних військ продовжують посилення своїх позицій на околицях Донецька.

Також, за його даними, триває розгортання важкої артилерії уздовж так званої «лінії розмежування». «В районі Пантелеймонівки підтверджено розгортання противником двох 122-міліметрових гаубиць Д-30 (на даний момент поки вогню не відкривали). В районі Майорську було зафіксовано ведення бойовиками вогню з 152-міліметрової артилерії. З боку Докучаєвська противник намагався обстрілювати опорні пункти сил АТО на Маріупольській трасі з двох одиниць БМП-1».

Проводиться позапланова перевірка підрозділів ЛНР представниками Збройних Сил Російської Федерації, повідомляє Дмитро Тимчук. За наявною інформацією, дана ініціатива кремлівських покровителів бойовиків пов’язана з масовими випадками невиконання командирами терористів середньої ланки вказівок і розпоряджень російського військового керівництва.

Нагадаємо, за минулу добу кількість обстрілів з боку незаконних російсько-терористичних військ позицій сил АТО рекордно зросла.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply