Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Бойовики перешкоджають міжнародним спостерігачам

Автор:

|

Січень 07, 2018

|

Рубрика:

Бойовики перешкоджають міжнародним спостерігачам

Про це прес-центр штабу АТО повідомляє у неділю, 7 січня. З початку 2018 року Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) вже зафіксувала низку випадків погроз, обмеження доступу до військових об’єктів і свободи пересування патрулів на окупованій території України. Відтак не вдається належним чином оцінити й задокументувати зухвалі порушення, вчинені незаконними збройними формуваннями так званих «ЛНР» і «ДНР». Для прикладу наведено місто Кальміуське, що за 42 км на південний схід від Донецька. Тут техніка та обладнаний військовий об’єкт розташовані біля житлового будинку.

Окрім того, російсько-терористичні підрозділи використовують новорічно-різдвяне перемир’я, щоб облаштувати нові вогневі позиції у межах населених пунктів.

А з чергового зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого 7 січня, дізнаємося, що навіть на Святвечір контрольовані Кремлем бандформування обстрілювали позиції Збройних Сил України із забороненого Мінськими угодами озброєння. Наприклад, на Луганському напрямку окупанти зі 120-мм мінометів вели вогонь по наших укріпленнях поблизу Троїцького. Загалом минулої доби вороги тричі порушували режим припинення вогню. Поранення отримав один наш військовослужбовець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply