Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Бойовики обстріляли контрольоване ними місто

Автор:

|

Січень 23, 2018

|

Рубрика:

Бойовики обстріляли контрольоване ними місто

Оприлюднене 23 січня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська відривали вогонь 6 разів. Зазвичай ми додаємо – «по українських позиціях», Але цього разу не той випадок.

На Донецькому напрямку, обстрілюючи з мінометів калібру 82-міліметри наші опорні пункти, розташовані довкола Новотроїцького, окупанти вдалися до підступної провокації. Мінометний вогонь вони вели почергово – у наш бік та по об’єктах інфраструктури прифронтового міста Докучаєвська, розташованого на підконтрольній їм території. Очевидно, що зроблено це з метою звинуватити Збройні Сили України в обстрілах населених пунктів.

Загалом учора контрольовані кремлівською вдалою бандформування, грубо порушуючи Мінські угоди, активно застосовувати міномети різних калібрів. На Луганському напрямку ворог вів вогонь зі 120-міліметрових мінометів по оборонцях Троїцького. А укріплення українських бійців, обладнані неподалік Луганського, перебували під мінометним та гранатометним вогнем загарбників.

Саме під час мінометного обстрілу загинув військовослужбовець Збройних Сил України.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply