Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Бойовий корабель НАТО увійшов у Чорне море

Автор:

|

Грудень 18, 2018

|

Рубрика:

Бойовий корабель НАТО увійшов у Чорне море

Одеське інтернет-видання «Думська» у вівторок, 18  грудня, з посиланням на турецького блогера YorukIsik повідомляє, що напередодні ввечері розвідувальний корабель «HMS Echo» Королівського військово-морського флоту Великої Британії пройшов протоку Босфор і вже перебуває у чорноморських водах.

Відправити його обіцяв міністр оборони Сполученого Королівства Гевін Вільямсон під час візиту до Лондона очільника українського оборонного відомства Степана Полторака. Корабель залишиться тут на тривалий час. Також у січні-лютому в Україні буде розгорнуто нові групи інструкторів, що складаються з військовослужбовців королівських ВМС, морської піхоти і армії.

«HMS Echo» призначений для здійснення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів або десантних кораблів. Здатен надавати інформацію в режимі реального часу. Крім того, може служити платформою для управління завданнями з розмінування. Мету перебування формульовано так – продемонструвати підтримку Британією принципу свободи навігації у регіоні.

Це перший візит бойового корабля НАТО нечорноморських країни у Чорне море після інциденту у районі Керченської протоки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply