Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Блок Анґели Меркель нарощує популярність

Автор:

|

Липень 25, 2017

|

Рубрика:

Блок Анґели Меркель нарощує популярність

У вівторок, 25 липня, оприлюднено дані опитування інституту INSA, що проведене для газети Bild. За два місяці до парламентських виборів у ФРН розрив між коаліційним об’єднанням ХДС / ХСС (Християнсько-демократичний союз та Християнсько-соціальний союз) і Соціал-демократичною партією Німеччини (СДПН) продовжує зростати. Рейтинг блоку, до якого належить чинний федеральний канцлер, досяг 37,5 відсотка. Це на 1,5 більше у порівнянні з результатом попереднього опитування. Популярність соціал-демократів залишається незмінною вже четвертий тиждень – 25%, а їх відставання від ХДС / ХСС вже становить 12,5%.

Ліва партія отримала на один відсоток більше, її результат становить тепер 10,5%. Популярність «Зелених» (6,5%) та Вільної демократичної партії (8,5%) залишається незмінною. Правопопулістська «Альтернатива для Німеччини» натомість втратила один відсоток і з 9-ма опустилася з третього рядка опитування на четвертий.

Експерти вважають за можливе створення після виборів в Німеччині двох політичних коаліцій: ХДС / ХСС плюс ВДП або СДПН, Ліва партія та «Зелені». Перша має у сумі 46%, друга на 4 відсотки менше. Тобто, жодна наразі не набирає числа голосів, необхідних для створення парламентської більшості.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply