Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

«Білим шоломам» допомогли вийти із Сирії

Автор:

|

Липень 22, 2018

|

Рубрика:

«Білим шоломам» допомогли вийти із Сирії

Майже 800 волонтерів цієї гуманітарної організації, а також члени їх сімей у неділю, 22 липня, евакуйовані Ізраїлем з південних районів охопленої війною країни у Йорданію. До такої акції довелося вдатися через зростання активності сирійських урядових підрозділів.

За офіційною заявою армії Ізраїлю, війська завершили гуманітарну місію з порятунку «членів сирійської громадянської організації та їх сімей» у зв’язку з безпосередньою загрозою їхньому життю. Сама евакуація відбулася за запитом США та деяких європейських країн.

Йорданська агенція Petra повідомила, що спочатку волонтерів розмістять у закритій зоні в Йорданії, а протягом трьох місяців їх повинні відправити до Великої Британії, Німеччини чи в Канаду.

«Білі шоломи» (офіційна назва – Сирійська цивільна оборона) є неурядовою організацією, що діє на територіях, підконтрольних сирійській опозиції. Створена під час громадянської війни у Сирії, налічує понад 3000 волонтерів, які надають допомогу цивільному населенню, постраждалому від військових дій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply