Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Білих тигрів стало більше

Автор:

|

Серпень 09, 2017

|

Рубрика:

Білих тигрів стало більше

9 серпня «Українська правда» повідомила, що у Бердянському зоопарку «Сафарі» народилося четверо білих тигреняток. Фахівці вважають їх появу на світ дуже унікальним випадком. Зазвичай ці тварини народжують не частіше одного разу на три роки. А тигриця Азіра рівно рік тому народила трійню, а цього разу – ще на одне дитинча більше.

«Ученим доведеться переписувати енциклопедії, оскільки наша матуся перекреслила все досі відомі світу факти і народила вдруге поспіль через рік», – написано на сторінці зоопарку у  мережі Facebook.

Таке забарвлення дуже рідко зустрічається серед диких тварин, але є відносно поширеним в популяціях, які утримуються в неволі. Частота появи білих тигрів – 1 особина на 10 000 із нормальним забарвленням. Білі тигри є мутантами. Це бенгальські тигри з чорно-коричневими смугами на білому хутрі і з блакитними очима. Перші згадки про них відносять до 1951 року, коли один з мисливців забрав зі знайденого ним лігва білого тигра. Зараз в зоопарках світу міститься близько 130 білих тигрів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply