Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Більшість росіян вказала на винного у своїх бідах

Автор:

|

Листопад 22, 2018

|

Рубрика:

Більшість росіян вказала на винного у своїх бідах

Він називається – Володмир Путін. Такий висновок випливає з оприлюднених у четвер, 22 листопада, результатів недавнього соцопитування. Його проводила російська недержавна дослідницька організація «Левада-центр».

Як з’ясувалося, близько 61 відсотка респондентів (а це майже дві третини росіян) вважають, що Президент Росії Володимир Путін несе відповідальність за проблеми, що стоять перед країною. За всю історію досліджень такого кшталту, це є максимально негативним показником. У березні 2014 року він становив 52 відсотки.

Під час нинішнього опитування ще близько 22 відсотків його учасників висловили думку, що Володимир Путін відповідальний за те, що відбувається, «певною мірою». Ще 10 % припустили, що вина лежить на «недбайливих і корумпованих чиновниках», а шість відсотків вважають – «якщо щось не вдалося, то це результат об’єктивних обставин».

А ще за рік знизився і електоральний рейтинг чинного глави держави: з 66 до 56 відсотків. Раніше «Левада-центр» оприлюднив дослідження, з якого випливає, що Володимиру Путіну довіряють тільки 39 відсотків росіян. Не менш різко обвалився також рейтинг прем’єра Дмитра Медведєва й інших провідних урядовців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply