Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Більшість росіян не довіряє уряду країни

Автор:

|

Січень 14, 2019

|

Рубрика:

Більшість росіян не довіряє уряду країни

Російська недержавна дослідницька організація «Левада-центр» у понеділок, 14 січня, оприлюднила результати свого чергового соціологічного дослідження. Як з’ясувалося, торік у грудні за відставку кабінету міністрів висловилися 53 відсотки опитаних. Соціологи зазначають, що у листопаді 2016 року цей показник становив 33 відсотки.

Особливе невдоволення росіян викликає те, що уряд не здатен впоратися зі зростанням цін і падінням доходів населення (57%), забезпечити людей роботою (46%),  надати громадянам належний соціальний захист (43 відсотки). За словами соціолога «Левада-центру» Марини Красильникової, в Росії сьогодні спостерігається «неухильне погіршення суспільних настроїв».

Важливу роль тут зіграло підвищення пенсійного віку, яке підтвердило побоювання росіян, що «держава не дуже надійний інститут, який раз-по-раз готовий розірвати раніше взяті на себе зобов’язання». Втім, у ситуації, що склалася, респонденти звинувачують швидше уряд в цілому, ніж особисто прем’єр-міністра Дмитра Медведєва. У своєму коментарі Марина Красильникова також наголосила: «Виступаючи за відставку уряду, люди кажуть, що все погано і що питання соціальної політики в країні не вирішуються».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply