Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Білоруський варіант для Міхеіла Саакашвілі

Автор:

|

Грудень 15, 2017

|

Рубрика:

Білоруський варіант для Міхеіла Саакашвілі

У п’ятницю, 15 грудня, українські ЗМІ поширили новину, яка заслуговує права називатися сенсацією. Якщо, зрозуміло, інформація відповідає дійсності.

Йдеться про те, що очільник Служби державної безпеки Грузії Вахтанг Гомелаурі, начебто, вже веде таємні перемовини з українськими урядовцями щодо екстрадиції Міхеіла Саакашвілі. Відбуваються вони у Білорусі. Відтак при кількаразовому передруку стався збій й повідомлення почало сприйматися як намір передати колишнього президента Грузії у Білорусь.

При цьому інтернет-видання України посилалися на грузинську телекомпанію «Руставі 2». А вона повідомила, що Служба державної безпеки Грузії підтвердила інформацію про перебування свого шефа у Білорусі, проте причиною візиту названо участь у святкуванні 100-річчя білоруської служби безпеки, яка дані носить назву КДБ.

А що ж каже українська сторона? Наразі відомо лише, що 15 грудня на брифінгу заступник міністра закордонних справ Василь Боднар запевнив, що зовнішньополітичне відомство жодних контактів з цього приводу не мало. І взагалі це компетенція Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури. Тобто, інформацію не підтвердив. Але ж і не спростував!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply