Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Білоруський міністр подякував Україні

Автор:

|

Серпень 26, 2016

|

Рубрика:

Білоруський міністр подякував Україні

prez

У п’ятницю, 26 серпня, Петро Порошенко зустрівся з міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макеєм. Обговорено актуальні питання двосторонніх відносин між державами. У тім числі й торговельно-економічних, які мають резерви для активізації за рахунок розширення співпраці в машинобудуванні, енергетиці, агропромисловому комплексі та транспортній сфері. Однією з тем стало облаштування українсько-білоруського кордону відповідно до кращих світових стандартів.

Президент України висловив зацікавленість у розвитку мережі навчальних закладів, щоб діти в районах компактного проживання етнічних українців в Білорусі мали можливість вивчати рідну мову. Співрозмовники також торкнулися питання організації спільних культурних заходів з нагоди 345-річчя автора першої Конституції України – гетьмана Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Мінської області.

Володимир Макей передав щирі вітання від імені Президента Білорусі з нагоди 25-ї річниці Незалежності України і висловив вдячність Президентові України за сприяння у відновленні конструктивного діалогу Білорусі з Європейським Союзом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply