Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Білоруський акцент Чорнобильської катастрофи

Автор:

|

Квітень 24, 2016

|

Рубрика:

Білоруський акцент Чорнобильської катастрофи

Chernobyl still didn't recover from the catastrophe that occurred on 26 April 1986 at the Chernobyl Nuclear Power Plant in the Ukrainian SSR (now Ukraine). It is considered the worst nuclear power plant accident in history.

Аварія на атомній електростанції, що сталася 26 квітня 1986 року, була і залишається не лише українською трагедією й українською проблемою. За офіційними даними до 60% радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. І з нагоди чергових роковин катастрофи там теж відбувається низка різноманітних заходів.

Зокрема, в Мінську відкрилася Міжнародна конференція «Чорнобиль +30». Звертаючись до присутніх, генеральний секретар Європейської партії зелених Мар Гарсія Санз висловила сумнів, що людство скористалося уроками з катастрофи на Чорнобильській АЕС: «Аварія показала, що прихильність до ядерної енергетики є серйозною помилкою, однак, ми продовжуємо використовувати це джерело енергії».

Форум організовано у форматі пленарних сесій та панельних дискусій, на яких учасники дискутують про наслідки аварії, сучасні тенденції у енергетичній політиці Європейського союзу і можливості енергетичного сектора Білорусі, а також обговорюють теми відновлюваної енергетики, енергозбереження та енергоефективності.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply