Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Білорусь і Україна можуть обмінятися затриманими

Автор:

|

Березень 26, 2018

|

Рубрика:

Білорусь і Україна можуть обмінятися затриманими

Принаймні так твердить у понеділок, 26 березня, інтернет-видання «Білоруський партизан». У повідомленні зазначається, що вже є певна домовленість, досягнута на зустрічі високопоставлених представників двох країн. Твердять навіть про документи з підписом Президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Таким чином у журналіста українського «Національного радіо» Павла Шаройка, який був затриманий у листопаді минулого року в Білорусі за підозрою у шпигунстві, з’явився шанс повернутися на Батьківщину. Особою, на яку його планують обміняти, називають громадянина Білорусі Юрія Політику, якого  підозрюють у шпигунстві в Україні.

Адвокати затриманого білоруса не підтвердили, але й не спростували цієї інформації. Вони лише відмовилися відповідати, мотивуючи це тим, що 27 березня відбудеться суд у справі Юрія Політики. Отож, до цього часу некоректно давати коментарі.

Раніше повідомлялося, що Верховний суд Білорусі розглядає у закритому режимі справу українського журналіста Павла Шаройка, якого звинувачують в шпигунстві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply