Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Білорусь: хтось святкує, а хтось протестує

Автор:

|

Липень 03, 2017

|

Рубрика:

Білорусь: хтось святкує, а хтось протестує

Петро Порошенко у понеділок, 2 липня, надіслав вітального листа Президенту Білорусі Олександру Лукашенку з нагоди національного свята – Дня незалежності Республіки Білорусь. Президент України відзначив динаміку багатосторонньої співпраці між Україною та Республікою Білорусь, особливо – у торгівельно-економічній сфері, а також наголосив: «Певен, що Ваш майбутній візит в Україну стане ще одним важливим кроком на шляху поглиблення конструктивного діалогу між двома країнами».

Олександр Лукашенко очолює Білорусь вже 23 роки. У вересні цього року на території республіки заплановані російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». Українська сторона вже висловила з цього приводу занепокоєння.

Тим часом «Радіо Свобода» повідомляє, що 3 червня, у День незалежності Республіки Білорусь, в Мінську пройшла акція протесту, організована лідером опозиції Миколою Статкевичем. Протестувальники числом близько 200 зібралися на Жовтневій площі, а далі пройшли ходою до площі Незалежності. Проміж інших вимог, було висловлено протест проти військових навчань з Росією «Захід-2017».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply