Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

Бійці інформаційного фронту змінили статус

Автор:

|

Серпень 22, 2017

|

Рубрика:

Бійці інформаційного фронту змінили статус

22 серпня 2017 Міністерство інформаційної політики України (МІП) довело оголосило, що Інтернет-проект «Інформаційні війська України», який діяв при відомстві, віднедавна функціонує як самостійний.

На офіційному сайті МІП вміщено коментар, який дав з цього приводу міністр Юрій Стець: «Дякую хлопцям і дівчатам з Інформаційних військ України за роботу. Ви створили проект, який не раз і не два ставив на місце російських пропагандистів, проект, який одним із перших перейшов в інформаційний наступ і змусив ворога збиратися на екстрені засідання та змінювати російське законодавство про Інтернет».

Інтернет-проект «Інформаційні війська України» було створено з метою мобілізувати користувачів соціальних мереж на донесення достовірної інформації до широких кіл громадськості та на боротьбу з російською пропагандою. Роботу було розпочато 23 лютого 2015 року, команда керувалася принципом, що найкраща контрпропаганда – це правда.  Координатор проекту «Інформаційні війська України» Святослав Батов заявив що бійці інформаційного фронту, відстоюючи інформаційний суверенітет України в соціальних мережах та в Інтернеті загалом, готові й надалі допомагати державним структурам вже як волонтерський проект.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply