Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Бійка в Одесі, на політичному підґрунті

Автор:

|

Квітень 10, 2017

|

Рубрика:

Бійка в Одесі, на політичному підґрунті

Вона сталася сьогодні, 10 квітня, біля пам’ятника Невідомому матросу в парку Шевченка. Учасниками сутички стали активісти різних партій та протилежних ідеологічних спрямувань. Одні з них хотіли покласти квіти, інші їм у цьому перешкоджали.  Одеський сайт «Думська» написав, що проросійськи налаштовані особи вигукували: «Донбас, ми з тобою! Геть з Одеси, бандерівські біси!». При цьому назвав бійку невеликою.

Очільник «Свободи» Олег Тягнибок іншої думки про масштаби інциденту. І вважає його беззаперечною перемогою націоналістів над сепаратистами. На своїй facebook-сторінці він написав: «Поліція, яка жодним чином не реагувала на антидержавні заклики українофобів, у підсумку затримала двадцятьох активістів. 13 із них – представники ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл». Зараз вони перебувають у Малиновському і Приморському райвідділах поліції. Троє з затриманих з підозрою на струс мозку, оскільки при затриманні їх били кийками по голові. Викликали швидку».

Натомість за офіційною версією поліція швидко пригасила перший конфлікт. Тоді затримали шістьох активістів. Але невдовзі біля пам’ятника Невідомому матросу сталася ще одна бійка. На цей раз поліція затримала близько 15 осіб. У одного з них знайшли димові шашки і газовий балончик. На жаль, його партійно-політичну приналежність не вказано. Затриманих, чиї дії, на думку правоохоронців, потрапляють під кваліфікацію «хуліганство», доставлено у відділки. Грубих порушень громадського порядку поліція не допустила.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply