Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Бій під Авдіївкою триває

Автор:

|

Січень 30, 2017

|

Рубрика:

Бій під Авдіївкою триває

Оприлюднене 30 січня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби зафіксовано 56 обстрілів. Однак арифметичні дані не здатні передати реальної напруженості та постійної небезпеки. Адже обстріли здійснюються з різних видів зброї, вони можуть бути поодинокими і довготривалими. Ось і цього разу під Авдіївкою ворог кілька разів кидався в атаки. Їм передувала артилерійська підготовка. Запеклий бій, що розгорівся недільного дня, дещо вщух вночі, але знову відновився вранці у понеділок.

По усій лінії фронту окупанти відкривали вогонь з усього, що мають на озброєнні. На Маріупольському напрямку вони, окрім реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град», застосовували й переносні установки «Град-П» («Партизан»). Стріляли з 122-міліметрових гармат, мінометів різних калібрів, бронетранспортерів (БТР) та бойових машин піхоти (БМП), гранатометів, стрілецької зброї..

На Донецькому напрямку в околицях вже згаданої нами Авдіївки, російські загарбники не раз намагалися штурмувати позиції українських воїнів. Однак отримували рішучу відсіч і відступали. Але це вдавалося не усім. Речник бригади, що тримає оборону в районі Авдіївки, Олена Мокринчук повідомила про одного полоненого бойовика. Він уже дає свідчення. Сказав, що сам з Макіївки Донецької області, народився 1988 року. За неофіційною інформацією «Української правди» з джерел у Службі безпеки України взято у полон ще трьох поранених терористів.

Запеклий бій під Авдіївкою триває. Українські армійці не лише мужньо утримують свої позиції, а й захопили ворожі після вдалої контратаки. Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що у тому числі вдалося зайняти важливий пост стратегічного значення.

З сумом повідомляємо про втрати – 5 наших військовослужбовців загинуло, 9 отримали поранення і 4 травмовано.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply