Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Безвізовий режим почав діяти!

Автор:

|

Червень 11, 2017

|

Рубрика:

Безвізовий режим почав діяти!

Сталося це опівночі 11 червня, коли у восьми перших державах-членах Євросоюзу (Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція та Кіпр) розпочалася дія безвізового режиму для громадян України, які перетинають кордон з біометричними паспортами. Далі візова лібералізація для українців вступала у дію поетапно, оскільки інші держави-члени Євросоюзу та Шенгенської зони перебувають у різних часових поясах.

Сайт «ВВС-Україна» оприлюднив репортаж своїх кореспондентів, які виконували редакційне завдання – скористалися безвізовим режимом у перші його хвилини. Здійснили  вони свій задум на кордоні із Польщею. І перетнути його одразу після старту безвізового режиму. «Все пройшло навіть краще, ніж ми сподівалися. Нас нічого не розпитували і додаткових документів не просили», – наголошують журналісти. А ще вони написали про широку усмішку української прикордонниці, подаровану наліпку на холодильник «Прикордонники Мостиського загону вітають з початком безвізового режиму поїздок до країн західної Європи» і пам’ятку про безвіз. І на польській стороні усе теж відбулося чітко й без проблем. Митний та паспортний контроль тривали не більше п’яти хвилин.

Департамент консульської служби МЗС України повідомив через соціальну мережу Facebook, що загальне число українців, які перетнули кордон ЄС за безвізовим режимом станом на 05:35, вимірювалося сотнями. Консули здійснюють моніторинг ситуації у пунктах пропуску.

Світлина з сайту «ВВС-Україна».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply