Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Безвізовий режим для України вже близько

Автор:

|

Лютий 18, 2017

|

Рубрика:

Безвізовий режим для України вже близько

Як зазначив Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган, Європа намагається якнайшвидше провести візову лібералізацію для України. Про це він заявив 18 лютого на зустрічі з міністром закордонних справ Павлом Клімкіном. Розмова дипломатів відбулася у Мюнхені на полях конференції з питань безпеки. Про подію повідомила прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

«ЄС вживає усіх можливих заходів для якнайшвидшого завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію та найскорішої лібералізації візового режиму для громадян України», – наголосив Йоганнес Ган. Окрім цього, сторони обговорили аспекти двосторонньої співпраці та наголосили – санкції проти Росії варто зберегти аж до припинення агресії.

Окремо єврокомісар наголосив на підтримці внутрішніх реформ в Україні. За його словами, у ЄС прекрасно розуміють, в яких складних умовах доводиться їх запроваджувати, незважаючи на агресивні дії Росії.

Зазначимо, нещодавно Європарламент ввів механізм тимчасового призупинення «безвізу» із третіми країнами. Його ще має затвердити 27 лютого Рада Євросоюзу, після чого розпочнуться переговори між основними інституціями європейської спільноти щодо спрощення візового режиму для України.

Світлини: Savo Prelevic RFE/EL.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply