Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

«Безвіз» усе ближче!

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

«Безвіз» усе ближче!

У Євросоюзі вже досягли попередньої домовленості про скасування віз для громадян України. Адже з цього приводу у вівторок, 28 лютого, розпочалися тристоронні перемовини між Радою ЄС, Європарламентом та Єврокомісією. Обговорюють проект законодавчої резолюції про скасування для українців візового режиму.

«Рада ЄС і Європарламент досягли попередніх домовленостей щодо візової лібералізації для України», – заявили у Мальтійському головуванні у Раді ЄС. Щоправда поки що це рішення має затвердити комітет постійних представників при цьому органі влади.

Так шляхом переговорів Україну введуть до переліку третіх країн, громадянами яких буде дозволено короткостроково подорожувати державами Євросоюзу без віз. Цей термін становить 90 діб упродовж 180 днів.

Надалі необхідно зачекати на голосування Європарламенту, який підтвердить законодавчу резолюцію про «безвіз». Після цього рішення має остаточно затвердити Рада ЄС.

Додамо, за останніми прогнозами вже в кінці весни або на початку літа українці зможуть подорожувати без візових обмежень.

Світлини: ДТ, Європейська правда.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply