Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Безвіз для України: залишився один крок

Автор:

|

Квітень 26, 2017

|

Рубрика:

Безвіз для України: залишився один крок

У середу, 26 квітня, Комітет постійних представників Євросоюзу (COREPER) схвалив рішення про надання Україні безвізового режиму. Цей орган складається з голів (послів) або заступників керівників постійних представництв країн-членів  Європейського Союзу. Він готує засідання Ради ЄС та попередньо розглядає проекти рішень. Часто саме там відбувається узгодження позицій країн.

Таким чином залишилося прийти тепер уже останню процедуру візової лібералізації. Це остаточне затвердження законодавчої ініціативи Радою Євросоюзу. Далі законодавчий акт має підписати президент Європарламенту і представник Мальти, яка зараз головує у ЄС. Потім документ опублікують в офіційному журналі Євросоюзу і на 21-й день після цього рішення набуде чинності.

Отож, орієнтовно з 11 червня українці зможуть подорожувати без віз. Правда, треба уточнити, куди саме. Перш за все у країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії. А також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії і Швейцарії, які належать до шенгенської зони, але не є членами Євросоюзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply